דולפינריום בבטומי

אם אתם מחפשים את האטרקציה שפשוט אסור לפספס בבטומי, כדאי לכם להכיר את הדולפינריום. הדולפינריום הראשון נפתח בבטומי בשנת 1975. הוא נסגר ונפתח מחדש בשנת 2011, והפך במהרה לאחת האטרקציות המדהימות ביותר בעיר בטומי. הדולפין הוא חיה אינטליגנטית, אצילית ותקשורתית, ומופעי דולפינים הם מופעים מרהיבים ועוצרי נשימה שאין ספק שיהיו מגולת הכותרת של הנופש שלכם בבטומי!

הדולפינריום בבטומי הוא מופע מרשים, אינטראקטיבי ומהנה, שמתאים גם לילדים וגם למבוגרים. המופע מושקע מאוד ומציג כשלושים תעלולים וטריקים שמציגים הדולפינים – הם רוקדים, משחקים עם כדורים וחישוקים, יודעים לעשות טריקים עם הזנב שלהם ועוד  – בהשתתפותם של עשרה דולפינים וכן מספר מאמנים שהתמחו בארצות הברית. כמו כן, המופע משלב גם השתתפות מהקהל, כשכמה ברי מזל יוכלו לנסות את מזלם כמאמני דולפינים.

הדולפינריום מציע גם חוויות כמו שחיה עם דולפינים, חוויה מיוחדת מאוד שמתאימה גם לכם וגם לילדיכם ותשאיר זיכרון מדהים – פרטים נוספים ניתן להשיג במקום. כמו כן, הדולפינריום ממוקם בפארק השישה במאי, ובמקום עצמו תוכלו ליהנות מעוד מגוון חוויות כמו אקווריום, גן חיות, אגם טבעי יפיפייה בו ניתן לשוט ופארק גדול לפיקניקים. 

הפרטים היבשים - כרטיסים, מחירים ומיקומים

כמו שאמרנו, הדולפינריום מתאים גם להורים וגם לילדים, ונמצא בכתובת Rustaveli 51 בפרק השישה במאי. מספר המופעים משתנה מדי יום כתלות בעונה, כאשר בשיא העונה ניתן למצוא שלושה מופעים ביום ובשאר השנה הכמויות יורדות. ברוב השנה ניתן למצוא שתי הופעות מדי יום – ההופעה הראשונה, בשעה 16:00, עולה 20 לארי (נכון לקיץ 2023). ההופעה השנייה, בשעה 19:00, עולה 20 לארי. ילדים עד גיל 5 ללא תשלום. מומלץ לרכוש כרטיסים יום-יומיים מראש (רכישת כרטיסים בקופות), שכן קשה למצוא כרטיסים באותו יום. 

 

אורך המופע כ-30 דקות, והמופע מוצג בשתי שפות – גיאורגית ואנגלית. הדולפינריום בבטומי מחולק לארבעה כניסות ויכול להכיל כ-887 מבקרים, כולל מעליות ומקומות לבעלי מוגבלויות. שימו לב, אם תתפסו מקום בשורות הראשונות, היו מוכנים להירטב – הדולפינים משפריצים מים עם הזנב שלהם לעבר הקהל (זה לא אומר שאתם צריכים להימנע מלשבת בשורות הראשונות, אבל כן להיות מוכנים לחוויה רטובה במיוחד!).

פרטים נוספים תוכלו לראות כאן: http://www.dolphinarium.ge/en/